Biz Kimiz?

Mipos Teknoloji 2016 yılında Sn. Özer Babaoğlu tarafından kurulmuştur. Şirketin Kuruluş amacı her işletmenin kendi iç dinamiklerine, ihtiyaçlarına özel yazılım çözümleri ve hizmetleri, restorant yazılımları (SambaPOS), Kurumsal Kaynak Planlaması (Mikro Yazılım) vb. gibi alanlarda en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesini benimseyerek hizmet vermeye başlamıştır.

12 Yılı aşkın bir sektör tecrübesi ile kurulan Mipos Teknoloji 2018 yılında e-ticaret yönetimi ve tasarımı süreçleri adına kurumsal çözümler üretmek, aynı zamanda kendi bünyesinde istihdam ettiği profesyonel tasarım atölyesi ekibi ile de şirketlere kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, tasarım ve danışmanlığı, reklam yönetimi vb. hizmetler sunarak müşterilerine çok daha geniş alanlarda çözümler üretebilme kabiliyeti kazanmıştır. 

Mipos Teknoloji ve sub-brand markası Mipos Digital, kuruldukları ilk günden beri müşteri memnuniyetini gerçek zamanlı takip ederek farklılığını birçok alanda kanıtlamış, dünya trendlerini takip eden ve kendini sürekli yenileyen bir marka ve ekip ruhu ile sürekli inovasyon çalışmaları yapmaktadır.

Sunduğu tüm hizmet çözümlerinde, kişilere ya da firmalara butik çözümler üretebilirken araştırmayı ve ekip olarak hareket etmeyi öncelik olarak görmektedir. Bünyesinde iş birliği içerisinde olduğu her firma ve kişiler ile büyük bir özveri ve özenle çalışarak Türkiye’de ve gelecekte birçok dünya ülkesinde, tam kapsamlı kurumsal çözümler üretme vizyonu ile 2022 yılına da tüm hızıyla devam etmektedir.

Takım Arkadaşlarımız

Özer Babaoğlu

Özer Babaoğlu

Founder

Yunus Özabuş

Yunus Özabuş

Manager

Cihan Güldalı

Cihan Güldalı

Genaral Coordinator

Serdar Canavar

Serdar Canavar

Social Media Team Leader

Burkay Çelik

Burkay Çelik

Sr. Graphic Designer

Elveda Ulu

Elveda Ulu

E-Commerce

Gamze Aydın

Gamze Aydın

Sr. Graphic Designer

Mert Tunç

Mert Tunç

Technical Support Specialist

Fatma Çolakkadı

Fatma Çolakkadı

Data Analyst

Meltem Salacak

Meltem Salacak

E-Commerce