Web Tasarım


Markanızı Büyütmek için Web Tasarım Neden Önemli?

 

Sizin için oluşturulacak bir web tasarımı, işletmenizin dijital dünyadaki kurumsal kimliğinin bir yansıması olacaktır. Sahip olduğunuz bu Kurumsal Kimlik müşterilerinize işletmenizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatacak web site tasarımı, kullanıcı dostu ara yüz, satışa duyarlı metin içerikleri, sizi en iyi anlatan kurgularda görsel içerikler, kurumsal kimliğinizin en önemli halkası logo ve alt detayları (kartvizit, broşür ve kalan tüm promosyon malzemeleri) ile markanızın bütünlüğünü tamamlamakta ayrı ayrı öneme sahiplerdir. 


Henüz markanızı en iyi şekilde ifade edebilecek bir Web Tasarımına sahip değil misiniz? O hal de kurumsallığı butik bakış açısıyla birleştirerek size özel çözümler üreten ekibimizle hemen tanışmaya ne dersiniz?

 

Kurumsal olarak kullanmış olduğunuz ya da yeniden tasarımını talep ettiğiniz bir web siteniz varsa, daha kaliteli sonuçlar elde etmeniz ve hedef kitlenize çok daha fazla görünür olabilmeniz için en üst düzeyde SEO çalışmaları ile markanıza destek olabilir, kitleniz ile yakınlaşmanıza olanak tanıyabiliriz. Dijitaldeki varlığınız ve sürdürülebilir hedeflerinizi gerçekleştirmenizde kalite puanı yüksek, kullanıcı dostu ve yüksek ara yüz kalitesi ile web sitenizi bir adım daha öne çıkarmanın tam zamanı! Unutulmamalıdır ki yapılan pazarlama çalışmalarının geneli para kazanmak için değil, hedef kitlenize ben buradayım demek içindir. Pazarlama parametrelerini web sitenizde ve dijital itibar yönetiminiz de nasıl kullandığınız hedef kitleniz için sizin bir yansımanız olacaktır. 


 

Web Tasarımı markanız için oluşturmak isteyeceğiniz Web Sitenizin, işinizi ve markanızı en doğru ve kolay bir şekilde kullanıcıya yansıtmanızı sağlayacak en önemli unsurların başında gelir. Kullanıcılar Google’da sunmuş olduğunuz ürün ya da hizmet ile ilgili bir arama yaptığında karşılarına temiz kodlanmış, şık tasarım ile oluşturulmuş marka imajınızı yansıtan web siteniz ile çıkmanız ilk etapta müşteri ile aranızda bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır. Sizi ve markanızı yansıtan renkler ile doğru akışı kullanılarak markanızın dijital görünümünü oluşturacağınız Web Tasarımı sayesinde kullanıcıların algısında yer edinebilir, sizinle etkileşimde bulunmasını kolaylaştırabilirsiniz. İşletmenizi online ortamda profesyonel bir şekilde görmek istiyorsanız tutarlı bir kurumsal kimliğin oluşturulması ve yönetilmesi hayati önem taşımaktadır. Sadece Web Tasarım işlemlerinden oluşmayan Kurumsal Kimlik içerisinde Web tasarımında tercih edeceğiniz yazı fontu, renkler, banner ve logo ile birlikte sosyal medya yönetimini de kapsamaktadır.

 

Bir Kurumsal Kimliğe sahip değilseniz web siteniz için tasarım aşamasına geçmeden önce kurumsal kimlik çalışmalarına başlamanız gerekmektedir.  Kurumsal Kimlik adından da anlaşılacağı üzere oluşumun hem kendi içinde hem de pazarda markanın duruşunu ve imajını temsil eden kavramlar bütünü, Şirketin kimliğidir.  Tüm bu süreçleri sizin ve markanız adına tasarlayıp yönetebilmemiz için birbirinden tecrübeli, dinamik, dünya trendlerini takip eden creative digital ekibimiz ile sizlerle tanışmak ve çalışmaktan mutluluk duyarız. Diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi ve randevu almak için 0850 885 2634 nolu numarayı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.